ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
23610, Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Печера, вул. Гагаріна, 17
Телефони
Керівник
Шубіна Віра Сергіївна
Код ЄДРПОУ40290816
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» присвоєно код 40290816.

Керівником підприємства «ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» є Шубіна Віра Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО» — Вінницька обл., Тульчинський р-н, с. Печера, вул. Гагаріна, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕЧЕРСЬКА ІНІЦІАТИВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах