ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО"

Контакти

Юридична адреса
35600, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Семидубська, 20а
Телефони
Керівник
Новосад Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ40293052
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ”РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО"» присвоєно код 40293052.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО"» є Новосад Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО"» — Рівненська обл., м. Дубно, вул. Семидубська, 20а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ ”РІВНЕНСЬКА БОЙОВА СОТНЯ-ДУБНО”»
Поділіться інформацією в соцмережах