РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО

Контакти

Юридична адреса
87400, Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Мангуш, вул. Поштова, 93
Телефони
Керівник
Черниця Олена Олександрівна
Код ЄДРПОУ40313432
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО» присвоєно код 40313432.

Керівником підприємства «РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО» є Черниця Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО» — Донецька обл., Мангушський р-н, смт. Мангуш, вул. Поштова, 93.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА ЖІНОК АЗОВ’Я, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах