ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
50081, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний, 71
Телефони
Керівник
Рибалко Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ40321592
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ» присвоєно код 40321592.

Керівником підприємства «ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ» є Рибалко Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний, 71.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРІЧНИЙ 71-5, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах