ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ" З ФУТБОЛУ

Контакти

Юридична адреса
69037, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 214
Телефони
Керівник
Ключик Леонід Семенович
Код ЄДРПОУ40339243
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ”МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ” З ФУТБОЛУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ" З ФУТБОЛУ» присвоєно код 40339243.

Керівником підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ" З ФУТБОЛУ» є Ключик Леонід Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ" З ФУТБОЛУ» — м. Запоріжжя, просп. Соборний, 214.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ”МЕТАЛУРГ ЗАПОРІЖЖЯ” З ФУТБОЛУ»
Поділіться інформацією в соцмережах