ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ

Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Ревуцького, 18, к. 253
Фактична адреса
61145, м. Харків, вул. Космічна, 21
Телефони

Продукція, послуги

Фото — ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ Компанія спеціалізується на виробництві наступної продукції:
• конвеєрні стрічки загального призначення (EP, Н. Н., EE, EB, CC і ін.);
• ПВХ і ремені PVG для конвеєрів експлуатованих у вугільних шахтах;
• конвеєрні стрічки спеціального призначення (термостійкі, морозостійкі, маслостійкі, хімічно-стійкі і т.д.);
• гумові суміші для різних промислових цілей;
• конвеєрні ролики.

Рекламна інформація

Shijiazhuang VITURE є провідним виробником і експортером конвеєрних стрічок, барабанів, роликових опор і роликів для конвеєрів в Китаї.

Головний офіс компанії VITURE знаходиться в місті Шицзячжуан, місто-сад розташований на південному підніжжі гір Тайханшань, має зручну транспортну розв’язку і сприятливі географічні умови.

Торгова мережа компанії VITURE охоплює більше 10 провінцій і автономних районів Китаю, а так само деякі райони Європи, Латинської Америки та Південно-Східної Азії.

Продукція виготовлена ​​компанією VITURE в основному поставляється на шахти, в порти, а також використовується в металургійній і в енергетичній промисловості і т.д.
На світовому ринку продукція по праву заслужила репутацію надійного продукту, завдяки чудовій якості і післяпродажного обслуговування.

При виготовленні продукції на перше місце ставиться якість. При виробництві та реалізації в першу чергу враховуються вимоги і інтереси клієнта.

Бренда VITURE давно вже завоював довіру і визнання клієнтів, а також компанія неодноразово отримувала нагороди і почесні звання.

Види діяльності

Ключові слова

конвеєрна стрічка, транспортерна стрічка, конвеєрні ролики, витер україни, конвеєр, стрічковий конвеєр, стрічка транспортерна, стрічковий транспортер, стрічка конвеєрна, конвеєр стрічковий, транспортерна стрічка купити, транспортер стрічковий, конвеєрні стрічки, купити транспортерну стрічку, ролики конвеєрні, транспортерна стрічка ціна, стрічка транспортерна ціна, конвеєрна стрічка купити, транспортерні стрічки, ролик конвеєрний, стрічка транспортерна купити, роликоопори, транспортувальна стрічка, гумові суміші, стрічки конвеєрні, конвеєрна стрічка ціна, нескінченна стрічка, стрічки транспортерні

Про компанію

Код ЄДРПОУ40534982
Дата реєстрації08.09.2017
Дата оновлення24.09.2019
Керівник
Ван Олександра Георгіївна
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 40534982.

Керівником підприємства «ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ» є Ван Олександра Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ» — м. Київ, вул. Ревуцького, 18, к. 253.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: https://www.viture-conveyorbelt.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Ревуцького, 18, к. 253
Фактична адреса
61145, м. Харків, вул. Космічна, 21
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТЕР УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах