АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ

Юридична адреса
14014, м. Чернігів, вул. Толстого, 125а, оф. 1
Телефони

Продукція, послуги

- IP-телефони Cisco
- Мережеві комутатори Juniper
- Гарнітури Jabra для IP-телефонії
- Wi-Fi роутери Grandstream
- VoIP телефони Polycom
- Модулі інтерфейсів Audiocodes
- Маршрутизатори Linksys
- IP-конференц-телефони Konftel
- SIP-телефони Snom
- Аналогові ATA-адаптери Digium
- Мережеві світлові перетворювачі SFP
- Гігабітні мережеві комутатори Extreme Networks
- ISDN медіа-шлюзи Sangoma
- IP-комутатори OpenVox
- Цифрові медіаплати Mediatrix
- Бездротові коммутатори Cisco Wireless-G
- Е1/T1 гейтвеї
- Модулі fxo для мережевих комутаторів
- Навушники Jabra для інтернет-телефонії
- 8-портові мережеві сервери NSS

Не сортовано в алфавітному порядку, адже це унікальний текст з продукції і послуг компанії.

Інформація про компанію

ТОВ "АЙ ПІ Україна" є провідною компанією в галузі IP-телефонії та будівництва мережі. Наш асортимент продукції включає в себе топові бренди, такі як Audiocodes, Cisco, Digium, Jabra, Grandstream, Juniper та інші, що гарантує найвищу якість та надійність продукції. У нас ви знайдете все необхідне для побудови IP-інфраструктури: від елементів комутації і маршрутизації до IP-телефонів та аксесуарів.

Ми спеціалізуємося на різноманітних рішеннях для бізнесу, включаючи Cisco, Linksys, Audiocodes, Juniper, Grandstream, Polycom, Konftel, Snom, Aastra, Jabra та інші товари відомих виробників. Наш асортимент включає усе від обладнання для побудови IP-мережі до IP-телефонів, а також рішень для віддалених робочих місць та відеоконференцій.

Ми пропонуємо широкий вибір продукції, такої як роутери, шлюзи, адаптери FXS та FXO, модулі E1 та T1, комутатори, SFP-перетворювачі, GBIC-модулі, IP-телефони, сервери, обладнання для використання VoIP-технологій та багато іншого. Наші фахівці з задоволенням проконсультують вас щодо вибору найкращого рішення для вашого бізнесу.

Завдяки нашому досвіду та професіоналізму, ми допоможемо вам побудувати надійну IP-інфраструктуру, яка відповідає сучасним вимогам та підвищить ефективність вашого бізнесу. Обирайте "ТОВ "АЙ ПІ Україна" для надійних та інноваційних рішень у сфері IP-телефонії та мережевих технологій.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

Компанія ”ТОВ ’АЙ ПІ Україна’” спеціалізується на IP-телефонії та будівництві мережі. У їх асортименті представлено високоякісне обладнання від відомих виробників, таких як Cisco, Linksys, Audiocodes, Juniper, Grandstream, Polycom, Jabra, wi-fi роутери, комутатори, IP-телефони, сервери та інше.
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ41132109
Керівник
Мащук Максим Юрійович
Дата реєстрації07.02.2017
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 41132109.

Керівником підприємства «АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ» є Мащук Максим Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ» — м. Чернігів, вул. Толстого, 125а, оф. 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: https://ip-tech.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
14014, м. Чернігів, вул. Толстого, 125а, оф. 1
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «АЙ ПІ УКРАЇНА, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах