БРЕНД ЛАЙН, ТОВ

Адреса
м. Київ, вул. Чорноморська, 1
Телефоны

Продукція, послуги

Комп’ютерне обладнання / Телефонія / Техніка для друку та витратні матеріали / Джерела безперебійного живлення / Офісне та банківське обладнання / Проекційне обладнання / Програмне забезпечення / Мережеве, телекомунікаційне обладнання та матеріали / Матеріали та обладнання для будівництва комп’ютерних, телефонних та електричних мереж / Активне мережеве обладнання / Кліматична техніка / Санітарно-гігієнічне і професійне обладнання для прибирання

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ41160796
Дата реєстрації19.02.2018
Дата оновлення22.05.2020
Керівник
Тростянська Анжела Зіновіївна

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 17:00
Вівторок:
10:00 — 17:00
Середа:
10:00 — 17:00
Четвер:
10:00 — 17:00
П'ятниця:
10:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БРЕНД ЛАЙН, ТОВ» присвоєно код 41160796.

Керівником підприємства «БРЕНД ЛАЙН, ТОВ» є Тростянська Анжела Зіновіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БРЕНД ЛАЙН, ТОВ» — м. Київ, вул. Чорноморська, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БРЕНД ЛАЙН, ТОВ» офіційний сайт: http://brandline.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
м. Київ, вул. Чорноморська, 1
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БРЕНД ЛАЙН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах