СОЮЗ ЛОГІСТИК, КОМПАНІЯ

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Акінфієва, 18, к. 35
Фактична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 18, оф. 408
Поштова адреса
49000, м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 18, оф. 408
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — СОЮЗ ЛОГІСТИК, КОМПАНІЯ У нас ви можете купити:
- гранітний щебінь;
- кварцитний щебінь;
- пісок митий великий;
- пісок митий річковий;
- гранітний відсів;
- кварцитовий відсів;
- шлак фракційний.

Доставку щебеню, піску, відсіву, крихти ми виробляємо 25, 30 і 40 тонними самоскидами марок Камаз, SCANIA, HOWO, DAF, MAN - 7.000 тонн щомісяця.

Рекламна інформація

”Союз Логістик” - компанія, яка пропонує продаж сипучих будівельних матеріалів з кар’єрів та надає транспортні послуги самоскидами.

Вся пропонована нами продукція - перевірена та сертифікована. До кожного замовлення додаємо відповідні сертифікати та протоколи.

Маємо власний автопарк, задля оперативної доставки матеріалів. При необхідності залучаємо додатково до 30-ти автомобілів різної вантажопідйомності: 25, 30 і 40 тонн марок: SCANIA, DAF, HOWO, Камаз.
Доставляємо продукцію залізничним транспортом - вагонами, думкарами, що дозволяє доставляти партію товару у найкоротший проміжок часу. У нас обов’язковий ваговий контроль під час завантаження матеріалу.

Якщо у вас виникають питання по продукції, ви хочете отримати актуальний прайс-лист на всі позиції, тоді наші досвідчені менеджери з радістю допоможуть, нададуть професійну консультацію і допоможуть вибрати матеріали в потрібному обсязі.

”Союз Логістик” - Ваш надійний помічник! Звертайтеся!

Види діяльності

Ключові слова

магазин будівельних матеріалів дніпро, сипучі будматеріали дніпро, все для будівництва, кварцитний щебінь, гранітний щебінь ціна, пісок купити, пісок річковий митий, кварцовий пісок замовити, кварцитовий відсів, відсів гранітний ціна, фракційний шлак недорого, доставка щебеню, машина піску ціна, відсів гранітний з доставкою, будівельний магазин у дніпрі, продаж щебеню, замовити шлак, сипучі будівельні матеріали, сипучі матеріали в україні, доставка крихти, постачальники будматеріалів в україні

Про компанію

Юрид. назваСОЮЗ ЛОГІСТИК, ТОВ
Код ЄДРПОУ41412140
Дата реєстрації22.06.2017
Дата оновлення03.08.2020
Керівник
Глухов Віталій Сергійович — директор
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ ЛОГІСТИК, ТОВ» присвоєно код 41412140.

Керівником підприємства «СОЮЗ ЛОГІСТИК, ТОВ» є Глухов Віталій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ ЛОГІСТИК, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Акінфієва, 18, к. 35.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СОЮЗ ЛОГІСТИК, ТОВ» офіційний сайт: https://promo.souzlogistic.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Акінфієва, 18, к. 35
Фактична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 18, оф. 408
Поштова адреса
49000, м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 18, оф. 408
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ ЛОГІСТИК, КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах