ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Фактична адреса
м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 9
Юридична адреса
49051, м. Дніпро, вул. Корольової, 20, к. 46

Продукція, послуги

Якісна підготовка висококваліфікованих фахівців для галузі охорони здоров’я, підтримання ролі авторитетної науково-дослідницької , практично-орієнтованої, інноваційної навчальної платформи для фахівців-медиків, розвиток фундаментальної і прикладної науки, надання професійної медичної допомоги населенню. Формування високоосвічених, демократичних і національно свідомих людей.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42150443
Керівник
Август Олександра Петрівна
Дата реєстрації22.05.2018
Дата оновлення09.01.2024
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 42150443.

Керівником підприємства «ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Август Олександра Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — м. Дніпро, вул. Корольової, 20, к. 46.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» офіційний сайт: https://dmu.edu.ua/ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Фактична адреса
м. Дніпро, вул. Володимира Вернадського, 9
Юридична адреса
49051, м. Дніпро, вул. Корольової, 20, к. 46
E-mail
 ,
Відгуки про компанію «ДНІПРОВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах