МЕБЛІ ТА ФАСАД, КОМПАНІЯ

Юридична назваМЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ
Фактична адреса
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 10, оф. 16, пов. 2
Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Сирецька, 38

Продукція, послуги

Ми пропонуємо:
- меблі для офісу;
- меблі для кухні;
- гардеробні;
- шафи купе;
- меблі для ванної.

Інформація про компанію

Компанія ”Mебель Фасад” спеціалізується на виготосленні мебелі на замовлення будь-якого рівня складності. Наша головна мета - задоволення потреб і бажань замовників, незалежно від їхнього рівня достатку чи вподобань. Ми пропонуємо унікальний підхід до кожного проекту, враховуючи індивідуальні побажання клієнтів та модні тренди в меблевому дизайні.

Наші майстри з великим досвідом створять для вас меблі, які відповідатимуть найвищим стандартам якості та дизайну. Ми використовуємо тільки відібрані якісні матеріали і сучасні технології виготовлення, щоб кожен виріб виходив неперевершеним та надійним.

Наша команда креативних дизайнерів і талановитих майстрів може втілити будь-яку вашу ідею у реальність. Ми дбаємо про кожну деталь, починаючи від концепції та креслення, а закінчуючи зборкою й установкою.

Замовляючи меблі у компанії ”Mебель Фасад”, ви отримуєте не лише стильний інтер’єр, але й надійного партнера, який завжди підтримає вас у процесі втілення ваших модних ідей та бажань.

Через нашу велику увагу до деталей та індивідуальний підхід кожному клієнту, ми здобули довіру та визнання серед наших замовників. Приєднуйтесь до сім’ї задоволених клієнтів ”Mебель Фасад” і отримайте меблі, які відповідають саме вашим потребам та бажанням!

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

виробництво меблі на замовлення, виготовлення меблі під замовлення, індивідуальні меблі на замовлення, меблі на замовлення київ, шафи-купе на замовлення, кухні на замовлення, створення меблів на замовлення
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42164922
Керівник
Стальной Володимир Петрович — директор
Дата реєстрації30.05.2018
Дата оновлення17.06.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ» присвоєно код 42164922.

Керівником підприємства «МЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ» є Стальной Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ» — м. Київ, вул. Сирецька, 38.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ» офіційний сайт: https://mebelfasad.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваМЕБЛІ ТА ФАСАД, ТОВ
Фактична адреса
04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 10, оф. 16, пов. 2
Юридична адреса
04073, м. Київ, вул. Сирецька, 38
E-mail
Відгуки про компанію «МЕБЛІ ТА ФАСАД, КОМПАНІЯ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах