БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА

Юридична назваБУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ
Адреса
21032, м. Вінниця, вул. В’ячеслава Чорновола, 29б, к. 110, Bridge City Center
Поштова адреса
21028, м. Вінниця, а/с 344
Телефони

Продукція, послуги

Пропонуємо скористатись наступними послугами:
- ведення бухгалтерського обліку;
- внутрішній аудит та системи внутрішнього контролю;
- судовий розгляд та судова економічна експертиза;
- перевірка податкових декларацій та підготовка до перевірок;
- діагностика бізнесу та оцінка;
- автоматизація обліку;
- трансфертне ціноутворення.

Інформація про компанію

Шукаєте надійну аудиторську фірму, яка забезпечить високий рівень професійності та якості? Зустрічайте аудиторську фірму ”Бухгалтерська клініка Зубрицької”! Ми - експерти в галузі аудиту, готові надати Вам все необхідне для успіху Вашого бізнесу.

Наша команда складається з висококваліфікованих професіоналів, які мають багаторічний досвід у проведенні аудиторських перевірок.

Наш підхід заснований на глибокому розумінні Вашого бізнесу та його особливостей. Ми не просто перевіряємо фінансові звіти, ми аналізуємо ключові процеси, виявляємо потенційні ризики та пропонуємо стратегії для їх усунення. Наша мета - допомогти Вам покращити ефективність та прибутковість Вашого підприємства.

Ми розуміємо, що довіра є основою успішного співробітництва. Тому ми дотримуємося найвищих стандартів професійної етики та конфіденційності. Ви можете бути впевнені, що Ваша інформація залишиться в безпеці.

Розуміємо вас англійською, польською, українською та російською. Наші клієнти з Польщі, Німеччини, України та інших країн.

Наша аудиторська фірма ”Бухгалтерська клініка Зубрицької” прагне бути Вашим надійним партнером у досягненні фінансового успіху. З нами Ви отримаєте відмінну якість послуг, основану на професіоналізмі, досвіді та індивідуальному підході до кожного клієнта.

Аудиторська фірма ”Бухгалтерська клініка Зубрицької” - швидка допомога Вашій бухгалтерії в найскладніших ситуаціях!

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

онлайн бухгалтерія, бухгалтер за викликом, податковий звіт, підготовка документації з тцо, документація з тцу, консультації з тцо, попереднє дослідження з питань тцу, аналіз з тцу, послуги у сфері трансферного ціноутворення, аудит контрольованих операцій безкоштовно, ведення бухгалтерського обліку, корпоративного навчання бухглтерському обліку, аутсорс бухгалтерії, оцінка майна, бізнесу, судова економічна експертиза, форензік-аудит вартість

Про компанію

Код ЄДРПОУ42489009
Керівник
Зубрицька Ірина Юріївна — директор
Кількість працівників2 чол.
Дата реєстрації20.09.2018
Дата оновлення13.06.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 42489009.

Керівником підприємства «БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Зубрицька Ірина Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — м. Вінниця, вул. В’ячеслава Чорновола, 29б, к. 110, Bridge City Center.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» офіційний сайт: https://expertz.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваБУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ
Адреса
21032, м. Вінниця, вул. В’ячеслава Чорновола, 29б, к. 110, Bridge City Center
Поштова адреса
21028, м. Вінниця, а/с 344
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «БУХГАЛТЕРСЬКА КЛІНІКА ЗУБРИЦЬКОЇ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах