НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Маяковського, 42
Керівник
Галкін Михайло Володимирович
Код ЄДРПОУ42534701
Дата реєстрації09.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ» присвоєно код 42534701.

Керівником підприємства «НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ» є Галкін Михайло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ» — Донецька обл., м. Торецьк, вул. Маяковського, 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАШ БУДИНОК МАЯКОВСЬКОГО 42, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах