АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ОЛЕГА ПОПКОВА"

Контакти

Юридична адреса
50027, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Камінського, 12, к. 21
Телефони
Керівник
Попков Олег Олександрович
Код ЄДРПОУ42535307
Дата реєстрації09.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ОЛЕГА ПОПКОВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ОЛЕГА ПОПКОВА"» присвоєно код 42535307.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ОЛЕГА ПОПКОВА"» є Попков Олег Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ОЛЕГА ПОПКОВА"» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Камінського, 12, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ОЛЕГА ПОПКОВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах