БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
14000, м. Чернігів, просп. Перемоги, 28
Телефони
Керівник
Гаврилов В’ячеслав Вікторович
Код ЄДРПОУ42537262
Дата реєстрації09.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ"» присвоєно код 42537262.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ"» є Гаврилов В’ячеслав Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ"» — м. Чернігів, просп. Перемоги, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СПРИЯННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах