ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50005, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Пісочна, 3в
Телефони
Керівник
Разенко Олег Васильович
Код ЄДРПОУ42538072
Дата реєстрації09.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 42538072.

Керівником підприємства «ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ» є Разенко Олег Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Пісочна, 3в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕКС ІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах