ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 16
Телефони
Керівник
Батій Людмила Георгіївна
Код ЄДРПОУ42542047
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 42542047.

Керівником підприємства «ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Батій Людмила Георгіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Верхній Вал, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІТАЛІЯ ФУД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах