КАСЛ ПРОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02002, м.Київ, Дніпровський район, вул. КОМБІНАТА, будинок 25, офіс 113
Телефони
Керівник
Гончарук Людмила Василівна
Код ЄДРПОУ42542199
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАСЛ ПРОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАСЛ ПРОМ, ТОВ» присвоєно код 42542199.

Керівником підприємства «КАСЛ ПРОМ, ТОВ» є Гончарук Людмила Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАСЛ ПРОМ, ТОВ» — 02002, м.Київ, Дніпровський район, вул. КОМБІНАТА, будинок 25, офіс 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАСЛ ПРОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах