СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02091, м.Київ, Дарницький район, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 172-Б, офіс 208/2
Телефони
Керівник
Атаманенко Сергій Віталійович
Код ЄДРПОУ42542650
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ» присвоєно код 42542650.

Керівником підприємства «СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ» є Атаманенко Сергій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ» — 02091, м.Київ, Дарницький район, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 172-Б, офіс 208/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТ ДЕРЕВ’ЯНОЇ ІГРАШКИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах