ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08300, Київська обл., місто Бориспіль, вул. БЕЖІВКА, будинок 31 В, офіс 13
Телефони
Керівник
Бондаренко Денис Олександрович
Код ЄДРПОУ42543103
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ» присвоєно код 42543103.

Керівником підприємства «ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ» є Бондаренко Денис Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ» — 08300, Київська обл., місто Бориспіль, вул. БЕЖІВКА, будинок 31 В, офіс 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОГАВА ЛОДЖ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах