ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501
Телефони
Керівник
Бондар Костянтин Віталійович
Код ЄДРПОУ42543391
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ» присвоєно код 42543391.

Керівником підприємства «ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ» є Бондар Костянтин Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ» — м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОЛЕКС ЮКРЕЙН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах