ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ

Контакти

Юридична адреса
47832, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Богданівка, вул. Хмельницького, 15
Телефони
Керівник
Бораковський Андрій Павлович
Код ЄДРПОУ42543590
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ» присвоєно код 42543590.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ» є Бораковський Андрій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ» — Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Богданівка, вул. Хмельницького, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВУЛИЧНИЙ КОМІТЕТ»
Поділіться інформацією в соцмережах