КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ" ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
62153, Харківська обл., Богодухівський район, селище міського типу Шарівка, вул. ЄМЦЯ, будинок 6
Керівник
Повзик Анатолій Михайлович
Код ЄДРПОУ42544458
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ” ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ" ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 42544458.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ" ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Повзик Анатолій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ" ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — 62153, Харківська обл., Богодухівський район, селище міського типу Шарівка, вул. ЄМЦЯ, будинок 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ШАРІВКАБЛАГОУСТРІЙ” ШАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах