КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
45022, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Доротище, вул. Лесі Українки, 49
Телефони
Керівник
Мар’юсік Ірина Вікторівна
Код ЄДРПОУ42546654
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ» присвоєно код 42546654.

Керівником підприємства «КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ» є Мар’юсік Ірина Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ» — Волинська обл., Ковельський р-н, с. Доротище, вул. Лесі Українки, 49.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСЕНСУС ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах