КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
82200, Львівська обл., м. Трускавець, вул. Стебницька, 12
Телефони
Керівник
Яворська Галина Валентинівна
Код ЄДРПОУ42547354
Дата реєстрації10.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ"» присвоєно код 42547354.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ"» є Яворська Галина Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ"» — Львівська обл., м. Трускавець, вул. Стебницька, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР МІСТА ТРУСКАВЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах