КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03035, м.Київ, Солом’янський район, вул. СУРИКОВА, будинок 3, офіс 42
Телефони
Керівник
Назаров Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ42548431
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ» присвоєно код 42548431.

Керівником підприємства «КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ» є Назаров Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ» — 03035, м.Київ, Солом’янський район, вул. СУРИКОВА, будинок 3, офіс 42.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУЛТЕРМ ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах