РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08205, Київська обл., місто Ірпінь, вул. ПОПОВА ДЕМ’ЯНА, будинок 26А, квартира 29
Телефони
Керівник
Голота Альона Олександрівна
Код ЄДРПОУ42548981
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ» присвоєно код 42548981.

Керівником підприємства «РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ» є Голота Альона Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ» — 08205, Київська обл., місто Ірпінь, вул. ПОПОВА ДЕМ’ЯНА, будинок 26А, квартира 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РУПОР ІРПЕНЯ, ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах