ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54046,  Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, вул. ВТОРАТА, будинок 21
Телефони
Керівник
Герман Андрій Вікторович
Код ЄДРПОУ42549388
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ» присвоєно код 42549388.

Керівником підприємства «ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ» є Герман Андрій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ» — Миколаївська обл., місто Миколаїв, Центральний район, вул. ВТОРАТА, будинок 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕС ГОРОХІВСЬКА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах