НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
73039, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район, вул. 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 2, корпус 2
Телефони
Керівник
Подлєснова Катерина Яковлівна
Код ЄДРПОУ42550330
Дата реєстрації11.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ» присвоєно код 42550330.

Керівником підприємства «НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ» є Подлєснова Катерина Яковлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ» — 73039, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район, вул. 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 2, корпус 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАША ОСЕЛЯ 49, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах