ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ"

Контакти

Юридична адреса
50051, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 10, оф. 205
Телефони
Керівник
Петренко Юрій Гаврилович
Код ЄДРПОУ42552778
Дата реєстрації12.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ”ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ"» присвоєно код 42552778.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ"» є Петренко Юрій Гаврилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ"» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 10, оф. 205.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ”ЦЕНТР НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ УКРАЇНИ - МОНГОЛІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах