БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ"

Контакти

Юридична адреса
46400, м. Тернопіль, вул. Стуса, 1, оф. 5
Телефони
Керівник
Гонтар Іван Вікторович
Код ЄДРПОУ42553876
Дата реєстрації16.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ"» присвоєно код 42553876.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ"» є Гонтар Іван Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ"» — м. Тернопіль, вул. Стуса, 1, оф. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”СВІТЛО РЕФОРМАЦІЇ”»
Поділіться інформацією в соцмережах