УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71701, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Шевченка, 34, к. 60
Телефони
Керівник
Уманська Анна Олександрівна
Код ЄДРПОУ42555501
Дата реєстрації16.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ» присвоєно код 42555501.

Керівником підприємства «УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ» є Уманська Анна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ» — Запорізька обл., м. Токмак, вул. Шевченка, 34, к. 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКР-КОАЛ ХОЛДИНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах