ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО"

Контакти

Юридична адреса
03131, м.Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 149, корпус 13
Телефони
Керівник
Арабаджийський Євгеній Геннадійович
Код ЄДРПОУ42555873
Дата реєстрації16.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО"» присвоєно код 42555873.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО"» є Арабаджийський Євгеній Геннадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО"» — 03131, м.Київ, Голосіївський район, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, будинок 149, корпус 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”ОЗЕРНЕ МІСТЕЧКО”»
Поділіться інформацією в соцмережах