ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Куликівська, 39в, к. 13
Керівник
Кушлак Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ42559244
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 42559244.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Кушлак Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Львів, вул. Куликівська, 39в, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах