ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП

Контакти

Юридична адреса
23040, Вінницька обл., Барський р-н, с. Кузьминці, вул. Богослова, 14б
Телефони
Керівник
Гуцалюк Анатолій Олексійович
Код ЄДРПОУ42559258
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП» присвоєно код 42559258.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП» є Гуцалюк Анатолій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП» — Вінницька обл., Барський р-н, с. Кузьминці, вул. Богослова, 14б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО КУЗЬМИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах