КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02100, м.Київ, Дніпровський район, вул. ГЕОРГІЯ ТОРОПОВСЬКОГО, будинок 2, приміщення 9,10
Телефони
Керівник
Головненко Павло Ілліч
Код ЄДРПОУ42559485
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ» присвоєно код 42559485.

Керівником підприємства «КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ» є Головненко Павло Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ» — 02100, м.Київ, Дніпровський район, вул. ГЕОРГІЯ ТОРОПОВСЬКОГО, будинок 2, приміщення 9,10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУДИ ЗАВГОДНО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах