ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНВАТЕХНО"

Контакти

Юридична адреса
01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 74г, оф. 2
Телефони
Керівник
Васильченко Владислав Володимирович
Код ЄДРПОУ42560747
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІНВАТЕХНО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНВАТЕХНО"» присвоєно код 42560747.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНВАТЕХНО"» є Васильченко Владислав Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНВАТЕХНО"» — м. Київ, вул. Саксаганського, 74г, оф. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІНВАТЕХНО”»
Поділіться інформацією в соцмережах