А9, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02097, м.Київ, Деснянський район, ОНОРЕ ДЕ БАЛЬЗАКА, будинок 61, квартира 386
Телефони
Керівник
Євдокименко Костянтин Юрійович
Код ЄДРПОУ42561832
Дата реєстрації18.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «А9, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «А9, ТОВ» присвоєно код 42561832.

Керівником підприємства «А9, ТОВ» є Євдокименко Костянтин Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «А9, ТОВ» — 02097, м.Київ, Деснянський район, ОНОРЕ ДЕ БАЛЬЗАКА, будинок 61, квартира 386.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «А9, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах