МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Київська, 3а
Телефони
Керівник
Коровніченко Андрій Миколайович
Код ЄДРПОУ42562409
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 42562409.

Керівником підприємства «МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Коровніченко Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Київська, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИРГОРОДСЬКА КОРІВКА, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах