ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
65000, Одеська обл., місто Одеса, Київський район, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКА, будинок 11, корпус 1, квартира 28
Телефони
Керівник
Марченко Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ42562642
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 42562642.

Керівником підприємства «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Марченко Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — 65000, Одеська обл., місто Одеса, Київський район, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКА, будинок 11, корпус 1, квартира 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРГАНІЗАЦІЙНА ЛАНКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ ЮРИСТІВ У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах