БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ "ДОБРОВОЛЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
93000, Луганська обл., місто Рубіжне, ПРОВУЛОК СЛАБОДСЬКИЙ, будинок 22
Керівник
Здор Владислав Костянтинович
Код ЄДРПОУ42563664
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ ”ДОБРОВОЛЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ "ДОБРОВОЛЕЦЬ"» присвоєно код 42563664.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ "ДОБРОВОЛЕЦЬ"» є Здор Владислав Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ "ДОБРОВОЛЕЦЬ"» — 93000, Луганська обл., місто Рубіжне, ПРОВУЛОК СЛАБОДСЬКИЙ, будинок 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ЦЕНТР АДАПТАЦІЇ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ ”ДОБРОВОЛЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах