БОЛГРАДТОРГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
68702, Одеська обл., Болградський район, місто Болград, 25 ЧАПАЄВСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 79
Керівник
Башеєв Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ42564170
Дата реєстрації19.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БОЛГРАДТОРГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БОЛГРАДТОРГ, ТОВ» присвоєно код 42564170.

Керівником підприємства «БОЛГРАДТОРГ, ТОВ» є Башеєв Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БОЛГРАДТОРГ, ТОВ» — 68702, Одеська обл., Болградський район, місто Болград, 25 ЧАПАЄВСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 79.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БОЛГРАДТОРГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах