ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ"

Контакти

Юридична адреса
79038, м. Львів, вул. Пасічна, 58, к. 19
Керівник
Гармаш Микола Іванович
Код ЄДРПОУ42565661
Дата реєстрації22.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ"» присвоєно код 42565661.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ"» є Гармаш Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ"» — м. Львів, вул. Пасічна, 58, к. 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”АВТОЛЮБИТЕЛЬ ЩИТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах