СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
53100, Дніпропетровська обл., Софіївський р-н, смт. Софіївка, вул. Шкільна, 22
Телефони
Керівник
Коробкін Володимир Георгійович
Код ЄДРПОУ42566293
Дата реєстрації22.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 42566293.

Керівником підприємства «СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ» є Коробкін Володимир Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ» — Дніпропетровська обл., Софіївський р-н, смт. Софіївка, вул. Шкільна, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ СОФІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГРОМАДСЬКАОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах