ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИНЕНКО О.М."

Контакти

Юридична адреса
85542, Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Костянтинопіль, вул. Комарова, 78
Телефони
Керівник
Мартиненко Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ42567187
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МАРТИНЕНКО О.М.”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИНЕНКО О.М."» присвоєно код 42567187.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИНЕНКО О.М."» є Мартиненко Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "МАРТИНЕНКО О.М."» — Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с. Костянтинопіль, вул. Комарова, 78.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”МАРТИНЕНКО О.М.”»
Поділіться інформацією в соцмережах