ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
90451, Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Стеблівка, вул. Салдобошська, 155
Керівник
Сенюк Григорій Васильович
Код ЄДРПОУ42568568
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ» присвоєно код 42568568.

Керівником підприємства «ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ» є Сенюк Григорій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ» — Закарпатська обл., Хустський р-н, с. Стеблівка, вул. Салдобошська, 155.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНФІНІТІ САН ПАРК 2, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах