ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
09100, Київська обл., м. Біла Церква, пров. Будівельників, 1б
Телефони
Керівник
Слізко Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ42568573
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ» присвоєно код 42568573.

Керівником підприємства «ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ» є Слізко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ» — Київська обл., м. Біла Церква, пров. Будівельників, 1б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІМІТЕД ТРЕЙД КОМПАНІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах