ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
71700, Запорізька обл., м. Токмак, вул. Перемоги, 14
Телефони
Керівник
Абрамова Олена Олександрівна
Код ЄДРПОУ42568594
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ» присвоєно код 42568594.

Керівником підприємства «ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ» є Абрамова Олена Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ» — Запорізька обл., м. Токмак, вул. Перемоги, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАМОЖНА ОСЕЛЯ-14, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах