РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36039, м. Полтава, вул. Ватутіна, 3б, к. 8
Телефони
Керівник
Якубенко Олексій Павлович
Код ЄДРПОУ42568814
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ» присвоєно код 42568814.

Керівником підприємства «РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ» є Якубенко Олексій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ» — м. Полтава, вул. Ватутіна, 3б, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІВ ФОР СВІТС БАЙ РОУМІХ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах