ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03150, м.Київ, Печерський район, вул. ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 55, ЛІТЕРА Б, офіс 200
Телефони
Керівник
Габович Юліан Григорович
Код ЄДРПОУ42569231
Дата реєстрації23.10.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ» присвоєно код 42569231.

Керівником підприємства «ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ» є Габович Юліан Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ» — 03150, м.Київ, Печерський район, вул. ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 55, ЛІТЕРА Б, офіс 200.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХРЕЩАТИК ДЕПОЗИТ ХОЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах